Taki mamy klimat, czyli czas na swetry, czapki i szaliki.

Jak ogarnąć szafę, czyli przejście z letnich stylizacji na jesienno- zimowe .

Pada, buro i ponuro. No cóż, chyba nieubłaganie kończy się ciepły czas i chyba pora już przejrzeć zawartość szafy w poszukiwania czegoś cieplejszego: swetry, czapki, rękawiczki, poncza, szale i kominy.


Warto przynajmniej dwa razy w sezonie wyjąć wszystko i zastanowić się, czy aby któraś rzecz nie zalega nam nieużywana kolejny sezon.

Jest to też idealna okazja, by przeprać wszystko, żeby długo leżące w szafie ubrania nie nabrały nieprzyjemnego zapachu.

Dobrą zasadą, aby nie przepełnić garderoby jest trzymanie się zasady – kupuję jedną rzecz, to jednej się pozbywam.

Każda z nas ma taki ciuszek „bo może jeszcze się przyda”, „zostawię, może schudnę 😜” i to jest w porządku, ale jeśli okazuje się, że czeka on tak sobie już drugi, może nawet trzeci sezon, to gwarantuję Wam, już się nie doczeka użycia 😉
Może warto dać mu szansę u kogoś innego?

Zaproś koleżanki na babski wieczór, niech każda weźmie ze sobą kilka takich ubrań, otwórzcie wino, albo dwa i przejrzyjcie swoje niepotrzebne rzeczy. Być może Ty właśnie potrzebujesz błękitnego blezerka, dokładnie takiego, jakiego nie potrzebuje już koleżanka, a ona zakocha się w Twojej zielonej czapce z kominem, która Tobie po prostu się znudziła.


Spędzicie przemiły czas na ploteczkach i zwierzeniach, a na dodatek obłowicie się w nowe ciuszki i to zupełnie za darmo!
Fajny pomysł, prawda? 😏

Koszyk