Nowa kolekcja PRZECIEPLYCH czapek MustGo – RAINBOW

Wełniana 2 czapka damska Czapki MustGo ciepła zimowa Obrazek Naglowka

Kilka dni temu otwarte zostały drzwi do nowej, zimowej kolekcji PRZECIEPŁYCH, super kolorowych, energetycznych czapek MustGo RAINBOW.

Co je wyróżnia?

RAINBOW to kolekcja, w której skupiłam się na kolorach, bardzo, bardzo energetycznych i szalonych kolorach, grubych, zimowych włóczkach z wełną w składzie. Dodatkowo czapki te posiadają podszewkę uszytą z niezbyt grubego polaru, który jest wyjątkowo zimowym materiałem. Bardzo ciepły, nie przepuszcza wiatru, a jednak oddycha i nie sprawia że po spacerze mamy spoconą głowę. Gwarantuję Ci, że w czapkach MustGo RAINBOW nigdy nie zmarzniesz!

Jak wszystkie czapki MustGo, tak i te z nowej kolekcji robione są ręcznie od początku do końca. Większość kolekcji wykonana jest na szydełku, od czasu do czasu zrobię jakąś czapkę na drutach.

Po wykonaniu czapki robię pompon, doszywam go do czapki, jak również metkę MustGo. Dobieram odpowiedni kolor polaru i szyję podszewkę, którą tradycyjnie, igłą z nitką 😜 łączę z dzierganą czapką dbając o to, by podczas ściągania czapki podszewka nie wywijała się na zewnątrz.

Dlaczego robię czapki właśnie w taki sposób?

Kiedy zaczynałam robiłam po prostu czapkę na szydełku, pompon i już. Ale słuchałam tego, co mówicie, czego Wam brakuje, co przeszkadza i cały czas starałam się sprawić, byście otrzymali czapkę, którą pokochacie 😁

Często słyszałam, że: ” Co z tego, że czapka jest gruba i ciepła, kiedy zawieje wiatr czuję go w uszach”. Aż prosiło się więc o podszewkę.

Czapki robię sukcesywnie, więc do kolekcji RAINBOW dodawane będą na bieżąco, bądźcie czujni! Może właśnie dziś wpadnie do sklepu czapka w kolorach, które Was uwiodą 🥰

>> Zobacz Kolekcję RAINBOW <<

>> Lub wszystkie czapki dziergane <<
Koszyk