Kolorowe czapki na jesienne smutki

Jesienne czapki jesienne nastroje

W pracowni MustGo jesień pełną gębą. Tak jak nasza polska, piękna, kolorowa okrywa się kolorami, tak w MustGo kolory królują. W tym roku totalnym hitem są lekkie czapki z bawełnianego ściągacza prążka.

Kochacie je za to, że są takie akurat na obecną  pogodę, są oddychające, nie spoci Ci się glowa, a ochronią przed wiatrem, za to że można je nosić tak, jak się lubi, czyli fikuśny, krasnal, lekko wiszący z tyłu, lub po wywinięciu idealnie pasujące do głowy, co jest ważne przy aktywności na świeżym powietrzu, kiedy lubisz pobiegać, czy zamiast samochodu wybierasz jako środek transportu rower.

Ale tak naprawdę kochacie je za ogromny wybór kolorów, że możesz dopasować czapkę do każdej stylizacji, do każdego nastroju, czy sytuacji, że codziennie możesz wyglądać  inaczej.
Ja sama zachwyciłam się kolorami, mam tych czapek chyba z 10 i wszystkie uwielbiam!


Z założenia szyłam czapki damskie, bo chyba lubię tworzyć dla fajnych babek (i nie mówię  tu tylko o czapkach, bo jestem rekodzielnikiem całym sercem i przez moje życie przewinęło się wiele projektów), ale okazało się że mój mężczyzna w tajemnicy (hahahaha) podbiera mi czapki i chętnie je nosi, brat również nie pogardził.

Wygląda więc na to, że czapki MustGo to typowe unisex zarówno damskie  jak i męskie. No dobra, niech tak będzie 😉

I tak, by sprostać Waszym potrzebom poświęcam każdy weekend, każde święto na szycie i uzupełnianie znikających ze sklepu zapasów.

Koszyk