Właściwy moment, czyli nic na siłę.

ZAWSZE RÓB TO CO MUSISZ

Wtedy kiedy

MOŻESZ

Cześć, tu Kasia z MustGo.

Dawno do Was nie mówiłam, wybaczcie tę dezercję, to był dla mnie ciężki czas. Każdy w życiu miewa takie okresy, ale ważne, by odnaleźć wtedy siebie, poszukać źródła spokoju, równowagi i w odpowiednim dla siebie momencie powrócić do życia i świata.

Jak zapewne wiecie, do tej pory MustGo, to czapki, zarówno te robione na szydełku, jak i szyte, choć chyba ze względu na łagodniejsze zimy zdecydowanie wolicie te uszyte, ja chyba też.

Miesięcy do do noszenia tych kolorowych dodatków do naszego outfitu mamy w Polsce całkiem sporo, ale zastanawiam się jednak czym tu Was obdarować późną wiosną, czy latem. Ja sama czuję pustkę w tych miesiącach i brakuje mi tworzenia. Ostatnio brakowało mi kolorów w obrębie głowy (tak, w tym obrębie pozostaniemy 😉)

Stworzyłam więc sobie fajne, długie, dyndające kolczyki na bazie kolorowej skóry i srebrnych dodatków, kolejne jakie powstały, to wyplatane z koralików, też pięknie pracujące i mieniące się na uchu.

Ci, którzy mnie znają wiedzą, że prowadzę bardzo zdrowy tryb życia, unikam wszelkich chemicznych dodatków do żywności, czy kosmetyków, a co za tym idzie raczej rzadko się maluję. Takie długie, kolorowe dyndadełka na uszach, to doskonały zamiennik wyrazistego makijażu. Tak jak kolorowa czapka stanowi dopełnienie do naszej stylizacji, sprawia że w obrębie twarzy coś się dzieje, nadaje charakteru i dodaję pewności siebie.

Pomyślałam, że biżuteria, a zwłaszcza wyraziste kolczyki będą fajnym dodatkiem na lato, taką kropką nad „i” do naszego ubioru. Już zapomniałam jaką frajdę sprawia projektowanie, kiedy zatapiasz się na wiele godzin w kreatywną przestrzeń! Cudowny stan 🥰

Co Wy na to?

Zastanawiam się tylko jakie oprawy kolczyków preferujecie. Ja zdecydowanie wolę srebro, ale widzę sporo biżuterii w kolorze złotym, więc zapewne jest też spore zapotrzebowanie na takie wykończenie.

A Ty jaki jesteś team, złoto czy srebro?

Koszyk